Sokolska 30 Towers / fot. ATAL

Kompleks mieszkaniowo-usługowo-biurowy na ulicy Sokolskiej zacznie działać. Dostał pozwolenie na użytkowanie. Sokalska 30 Towers, bo tak nazywa się inwestycja firmy ATAL szuka teraz najemców na wolne mieszkania i przestrzenie biurowe.

Na kompleks składają się dwie siedemnastopiętrowe wieże, połączone ze sobą trzema dolnymi kondygnacjami. Znajdziemy tam 286 mieszkań o powierzchni  od 27 mkw., do apartamentów o powierzchni 137 mkw.

Reklama

W budynkach zastosowano wysokie okna zapewniające doświetlenie wnętrz, przestronne loggie oraz ciekawie zaprojektowane części wspólne budynku – lobby, klub malucha, siłownia czy zielone atrium na dachu budynku, które stanie się miejscem odpoczynku i punktem spotkań. Budynek posiada własną infrastrukturę biurową i usługową.

W pierwszym półroczu 2021 roku ATAL przekazał klientom 1 650 lokali mieszkaniowych i usługowych. Najwięcej lokali zostało wydanych w Warszawie (481), Łodzi (282) i Poznaniu (255). W minionym roku deweloper  przekazał klientom 3 002 lokale, co stanowi rekordowy wynik w historii firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 − 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.