foto: GKS Katowice

Na godzinę przed rozpoczęciem spotkania GKS-u z STS-em Sanok klub poinformował, że z powodów technicznych jego rozpoczęcie zostanie przełożone. Nie wiadomo, czy odbędzie jeszcze dzisiaj czy w ogóle zostanie przesunięte na inny termin.

Z powodów problemów technicznych na lodowisku „Satelita” rozpoczęcie meczu GKS – STS zostało opóźnione. Wkrótce poznamy decyzję odnośnie możliwości rozegrania meczu dzisiaj lub jego przełożenia na inny termin – taka informacja pojawiła się na Facebooku GieKSy na godzinę przed rozpoczęciem spotkania Polskiej Hokej Ligi z STS-em Sanok.

Reklama

Jak nas poinformował rzecznik prasowy klubu powodem jest zepsuta rolba, której nikt nie potrafi ściągnąć z lodowiska.

Obecnie nie wiadomo, czy spotkanie odbędzie się jeszcze dzisiaj czy w ogóle zostanie przesunięte na późniejszy termin.

Przypomnijmy, że to nie jest pierwszy raz, kiedy klub ma kłopoty z lodowiskiem w Satelicie. Dwa sezony temu, podczas decydujących spotkań fazy play-off zaszwankowały schody, przez co na halę mogła wejść mniejsza ilość kibiców. Choć od tego czasu minęło już sporo czasu, problem ten przez operatora hali nadal nie został rozwiązany.

Kilka minut temu na Facebooku GKS-u pojawiła się informacja, że spotkanie jednak się dzisiaj odbędzie. Jego początek przełożono z 17.00 na 18.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 − 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.