Reklama

Premierowa edycja Targów Jedynych w Swoim Rodzaju już 16-17 października w MCK Katowice. Na wydarzeniu pojawią się twórcy z całej Polski, a także artyści-plastycy i projektanci streetwearu.

Targi Jedyne w Swoim Rodzaju to wydarzenie mające na celu popularyzację polskiego kraftu. W MCK Katowice pojawią się wystawcy z kategorii takich jak ceramika, handmade, kosmetyki naturalne, przedmioty dla domu, zero waste, moda, rośliny, przedmioty dla dzieci czy biżuteria. Nie zabraknie także strefy smaków, w której uczestnicy spróbować będą mogli ekologicznej żywności.

Reklama

Oprócz strefy typowo wystawienniczej, na Targach Jedynych w Swoim Rodzaju wybrani wystawcy opowiedzą o swojej działalności, a także o tym, jak wprowadzić produkt na rynek.

– Idea przyświecająca Targom to oczywiście popularyzacja polskiego craftu. Pod tym hasłem rozumiemy nie tylko zaprezentowanie ludziom wyjątkowych przedmiotów, ale przede wszystkim przybliżenie im twórców tych przedmiotów. Wiele z produktów, które pojawią się na Targach jest wykonanych ręcznie, to np. autorskie świece sojowe czy meble. Chcemy pokazać, że za tym stoją ludzie z naprawdę dużą pasją do tego, co robią – mówią Organizatorzy.

Równolegle z Targami w MCK Katowice będą miały miejsce dwa wydarzenia towarzyszące:
– SWEX – streetwear expo, targi marek streetwearowych, na których pojawią się projektanci i twórcy streetwearu
– C-Art Days – wydarzenie zrzeszające artystów-plastyków i miłośników sztuki z całej Polski

Wydarzenie organizowane jest przez firmę Craft Event.

Link do wydarzenia na Facebooku

Bilety na wydarzenie

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
1 + 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.