Wypadek na DK44 / fot. Policja
Reklama

Zginęła kobieta. Policja w całym regionie szuka świadków, bo kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Do tego tragicznego zdarzenia doszło w sobotę 18 września po godzinie 5.00 na mikołowskim odcinku DK44.

Tragedia miała miejsce tuż przy skrzyżowaniu ulic Gliwickiej, Górnośląskiej i Jesionowej.

Reklama

„Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 41-letnia mieszkanka Rudy Śląskiej przechodziła przez jezdnię mimo czerwonego dla niej światła. Prowadzona przez zespół pogotowia ratunkowego reanimacja poszkodowanej nie przyniosła pozytywnego skutku i życia pieszej nie udało się uratować” – informuje Aleksandra Nowara ze Śląskiej policji. „Na podstawie zabezpieczonych na miejscu zdarzenia śladów ustalono, że pojazd, którego kierujący potrącił kobietę, a następnie odjechał w kierunku centrum Mikołowa, to samochód osobowy koloru czarnego” – dodaje. Miała to być skoda fabia II ( rocznik 2011-2015) lub skoda roomster (rocznik 2011-2015).

Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę mogącą przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności wypadku, a przede wszystkim ustalić uczestnika zdarzenia, który zbiegł z miejsca. Świadkom zapewniamy anonimowość.

Policja apeluje także do kierowcy, który potrącił kobietę – ten powinien zgłosić się do najbliższego komisariatu policji i przedstawić swoją wersję wydarzeń.

Do kogo można się zgłosić w tej sprawie?

  • Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie, Wydział Kryminalny, e-mail: kryminalny@mikolow.ka.policja.gov.pl, telefon 47 85 582 80 (od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 – 15.30) lub 47 85 582 00 (całodobowo przez 7 dni w tygodniu). Informacje można przekazywać również poprzez numer alarmowy 112

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 + 18 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.