Mamy dla was podwójne, jednodniowe zaproszenie na Targi “NATURA 2021 – Zdrowie i Uroda”. Wydarzenie to odbędzie się 09-10 października 2021 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Targi “NATURA 2021 – Zdrowie i Uroda” – to w założeniach organizowane dwa razy do roku targi dla profesjonalistów z branży oraz ludzi biznesu z terenu całej Polski.

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez, eventów, koncertów i konferencji oraz autentyczne zaangażowanie w promowanie zdrowego stylu życia i działań dążących do ochrony Matki Ziemi skłoniły nas do organizacji targów “NATURA 2021  – Zdrowie i Uroda”.

W ramach wieloletniej współpracy z katowickim Spodkiem i spółką  PTWP Event Center postanowiliśmy rozszerzyć nasze dokonania i podjąć się organizacji imprezy targowej, która ma na celu pokazanie i promowanie wszelkich przejawów dbania o zdrowie własne i kondycję naszej planety przy użyciu naturalnych metod, znanych od wieków, aczkolwiek często już zapomnianych.

Reklama

Znajdzie się więc na targach miejsce dla wszystkich, którzy w szeroko pojętym znaczeniu holistycznie podchodzą do dbania o zdrowie własne jak i innych oraz dążą do przywrócenia równowagi ekologicznej i energetycznej na naszej Ziemi.

A oto niektóre z nich:

Medycyna naturalna i alternatywna, holistyczny zdrowy styl życia, naturalne kosmetyki, preparaty i suplementy, najnowocześniejsze terapie służące zdrowiu
i jego profilaktyce, zioła, przyprawy, oleje, herbaty zdrowotne i egzotyczne, kakao
i rytuał jego spożywania, miody z najlepszych pasiek, produkty pszczelarskie, irydologia, minerały, kamienie, kryształy, ciekawa i zdrowa biżuteria, doradztwo życiowe, fizyka kwantowa, biologia molekularna, oraz wiele, wiele innych tematów  związanych z szeroko pojętą NATURĄ – to wszystko zobaczycie, usłyszycie
i doświadczycie na naszych targach

Zapoznaj się z naszą stroną internetową , aby dowiedzieć się więcej
wystawcach i wydarzeniach targowych oraz wybrać odpowiedni rodzaj wejściówki jeśli jesteś zwiedzającym lub odpowiednią wielkość stoiska, jeśli chcesz się na targach zaprezentować.

Bilety można nabyć – TUTAJ

Do zobaczenia na targach !

Konkurs trwa od dziś 11.09.2021 (sobota) do 12.09.2021 (niedziela) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się na Targi Natura 2021?”.

Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 23 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.