Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na Maraton After. Wydarzenie to odbędzie się 03 września 2021 roku o godz. 23:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

W piątkową noc, z 3 na 4 września, we wszystkich kinach Helios, odbędą się bardzo romantyczne seanse… W ramach najnowszej odsłony cyklu NMF sieć zaprezentuje swoim widzom wszystkie części popularnej serii romansów z premierowym „AFTER. OCAL MNIE”! To będzie wyjątkowa noc pełna niezwykłych uczuć, doznań i namiętności…

Reklama

Jako pierwsza zaprezentowana zostanie ekranizacja bestsellerowej powieści autorstwa Anny Todd – „AFTER”. Nieśmiała Tessa poznaje buntowniczego Hardina, który wywraca jej świat do góry nogami. Następnie widzowie zobaczą dalsze losy młodych kochanków w romansie „AFTER 2”. Na koniec wyświetlona zostanie gorąca premiera „AFTER. OCAL MNIE” – w związku Tessy i Hardina pojawiają się kolejne przeciwności.

Czy skrywane tajemnice staną na drodze do szczęścia pary? O tym widzowie sieci Helios przekonają się już w piątek, 3 września! Jedno jest pewne – taka dawka gorących, filmowych emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć. 

Dzięki specjalnej procedurze i odpowiednio przeszkolonemu personelowi możliwe jest bezpieczne oglądanie najlepszych filmów na wielkim ekranie! Stosując się do wytycznych, w salach dostępne będzie 75% miejsc, a akcja Nocnych Maratonów Filmowych „Dolewka Pepsi gratis” zostaje zawieszona do odwołania.

 Sieć kin Helios zaprasza do zakupu biletów na najbliższe seanse w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_after. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca w sali, a także – zaoszczędzić.

Konkurs trwa od dziś 28.08.2021 (sobota) do 30.08.2021 (poniedziałek) do godziny 12:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z kim chciałabyś/chciałbyś wybrać się na Maraton After?”.

Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 − 5 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.