foto: GKS Katowice

W sobotę 4 września o godz. 18.00 wielkie wydarzenie przy Bukowej – mecz GKS-u Katowice z Banikiem Ostrava. Bilety już w sprzedaży.

Towarzyskie spotkanie GieKSy z Bankiem uświetni jubileusz 25-lecia przyjaźni pomiędzy kibicami obu klubów. Mecz odbędzie się w sobotę 4 września o godz. 18.00. Organizatorzy informują, że bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 16.00 i proszą, by na Bukowej pojawić się jak najszybciej. Bilety na to spotkanie już są dostępne w sprzedaży. Cena wejściówki wynosi 10 zł (niezależnie od trybuny). W sprzedaży są także bilety VIP w cenie 100 zł. Na spotkanie GKS – Banik nie obowiązują karnety!

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasach Stadionu Miejskiego działać będą także specjalne punkty wsparcia sprzedaży internetowej.

Zgodnie z przepisami na trybunach obiektu przy Bukowej może zasiadać 3727 kibiców (50 proc. pojemności obiektu). Pozostała część miejsc dostępna jest tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
5 + 15 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.