Z prezesem Kolei Śląskich rozmawiamy o OZE, zmianach w taryfach oraz podwyżkach dla pracowników przewoźnika

Patryk Świrski, prezes Kolei Śląskich jest naszym gościem dzisiaj. Rozmawiamy o Odnawialnych Źródłach Energii, zmianach w taryfie Kolei Śląskich, a także zażegnaniu sporu zbiorowego w strukturach przewoźnika. 

Naszego gościa pytamy także o taryfy przeznaczone dla poszczególnych miast – czy będzie możliwość tańszego poruszania się pociągami po Katowicach, Tychach czy Gliwicach?

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.