Ulica Mariacka w Katowicach / fot. InfoKatowice.pl

Kat z ulicy Mariackiej może doczekać się listu gończego – dowiedział się portal InfoKatowice.pl. Śledczy ciągle szukają mężczyzny, który pobił kobietę i stającego w jej obronie innego mężczyznę na ulicy Mariackiej. Duże obrażenia odniosła kobieta, która z powodu pobicia wylądowała w szpitalu z połamanymi kośćmi twarzoczaszki. 

O tej sprawie pisaliśmy kilka dni temu, miała miejsce w trakcie nie minionego, ale jeszcze poprzedniego weekendu. Mężczyzna zaczepił kobietę na ulicy Mariackiej, był z kolegami. Wtedy inny stanął między nią a przyszłym napastnikiem – odgradzając agresora własnym ciałem. Ten w pewnym momencie zaatakował i pobił mężczyznę, który stanął w obronie kobiety. Gdy ta chciała pomóc uderzanemu pięściami i kopanemu przez napastnika, została uderzona z impetem pięścią i kopnięta. Upadła na bruk. Napastnik zwrócił swoją uwagę na kobietę, po tym jak ta uderzyła go butelką. 

Jeszcze przed atakiem na filmie słychać jak ktoś podśpiewuje „Jo jest Katowice, jo jest GKS”.

Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala. „To co jest do złamania, to jest złamane” – powiedział nam jeden z naszych rozmówców. 

Możliwy list gończy

Policja szuka teraz napastnika, ale ten przynajmniej na razie skutecznie unika wymiaru sprawiedliwości. Śledczy wiedzą kim jest poszukiwany mężczyzna, a działania operacyjne w tej sprawie trwają. Choć mundurowi ze względu na dobro śledztwa nie podają żadnych szczegółów.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, jeżeli nie uda się go odnaleźć w najbliższym czasie, to prawdopodobnie zostanie wydany za nim list gończy. To jednak działanie, które leży już po stronie prokuratury. 

Skatował kobietę na ulicy Mariackiej. Pobił wcześniej mężczyznę, który stanął w jej obronie

3 KOMENTARZE

  1. Kobieta atakuje faceta butelką, na co ten odpowiada ciesem i to on jest poszukiwany?? Dziewczyna by nie chojraczyła z niebezpiecznym narzędziem to by nie została spacyfikowana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 + 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.