Reklama

Nastolatka nie żyje. Została potrącona przez autobus na ulicy Mickiewicza w Katowicach. Do tego tragicznego zdarzenia doszło około godziny 5.50. 19-letnia kobieta zginęła na miejscu.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Mickiewicza i Stawowej. Kobieta została potrącona przez autobus linii 910, kierowany przez 31-letniego mężczyznę.

Reklama

„Kierowca nie zauważył, że potrącił tą kobietę i odjechał na zajezdnię na ulicy Mickiewicza” – mówi nam Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Na miejscu czynności prowadzi prokurator, grupa dochodzeniowo śledcza oraz drogówka. Będą przesłuchiwani świadkowie, co ma wyjaśnić szczegółowe przyczyny zdarzenia.

„Kierujący został przebadany na obecność alkoholu, był trzeźwy. Pobrano mu też krew do badań” – dodaje Żyłka.

Rejon zdarzenia jest obecnie zablokowany. Nieoficjalnie krążą informacje, że 19-latka miała brać udział w bójce. To jednak dopiero potwierdzą prowadzone czynności wyjaśniające.

Reklama

11 KOMENTARZE

 1. Nie zauważył!? On w nią wjechał z impetem i ciągnął jej ciało. On ja zamordował. Młoda niewinna dziewczynę. Kara śmierci dla skur…na powinna być a dostanie jak nic zawiasy na 2 lata bo to dobry chłopak i wzorowy ojciec….

  • Jest filmik z tego zajścia. To istny horror. Nie ma szansy żeby on jej nie zobaczył. Przecież on wjechał nie tylko w nią ale i innych ludzi. Doskonale wiedział co robi, bo chwilę wcześniej trąbił. To nie była pomyłka. On chciał ich „ukarać”. I ukarał śmiercią. I żaden adwokat, jeśli jest moralnie uczciwy, nie wybroni go z tego. I żaden sędzia, jeśli jest uczciwy, nie wyciągnie go z tego. Ale wpierw tego człowieka powinni przebadać psychiatrzy i to porządnie!!!

 2. 1. Czy Ci ludzie kopiący się i grożący kierowcy autobusu, że go rozpierd.. czy oni znajdowali się na jezdni zgodnie z prawem? Jeśli nie, a szczególnie jeśli pomimo klaksonów celowo nie schodzili z jezdni, to już mamy przyczynienie się do zdarzenia.
  2. Czy Ci ludzie na jezdni byli trzeźwi? Zapewne nałojeni wódą i prochami? Przyczynienie się.
  3. Czy grozili kierowcy łącznie ze śmiercią? Przesłuchajcie Czy nie krzyczą: zapierdol..my cię.

  Wina kierowcy bezsprzeczna. Ale nie ma pewności czy działał w pełni świadomie, bo mógł myśleć i działać jak w samoobronie.

  To bydło kopiące się na równi mogłoby odpowiadać za jej śmierć z kierowcą. A to że oni bili a być może i zabijali w tym czasie innego chłopaka to już nie ważne?

 3. Popełniali szereg przestępst w czasie tego wypadku. Szkoda że trafiło na tą dziewczynę. Takiego bydła nikt nie życzy sobie w kraju. Niech wyp.. stąd jak najdalej.

  Wystarczy???

 4. 1. Czy Ci ludzie kopiący się i grożący kierowcy autobusu, że go roz….. czy oni znajdowali się na jezdni zgodnie z prawem? Jeśli nie, a szczególnie jeśli pomimo klaksonów celowo nie schodzili z jezdni, to już mamy przyczynienie się do zdarzenia.
  2. Czy Ci ludzie na jezdni byli trzeźwi? Czy nałojeni wódą i prochami? Przyczynienie się.
  3. Czy grozili kierowcy? Przesłuchajcie Czy nie krzyczą: zap…my cię.

  Wina kierowcy bezsprzeczna. Ale nie ma pewności czy działał w pełni świadomie, bo mógł myśleć i działać jak w samoobronie.

  To bydło kopiące się na równi mogłoby odpowiadać za jej śmierć z kierowcą. A to że oni bili w tym czasie innego chłopaka to już nie ważne?

 5. Patologia?? Panie R i Panie P widać kto tu jest największą patologia, WY!! broniąc mordercę, który działał w obronie własnej?? HA HA
  Nie bądźcie ŚMIESZNI.. Jeżeli mu coś groziło to mógł się zatrzymać, zablokować drzwi i zadzwonić na Policję a nie tracić ludzi, którzy owszem krzyczeli do niego po tym jak uderzył w dziewczynę która zdarzyła się przesunąć.. I nie wypowiadajcie się o Patologi bo sami nią jesteście..

 6. Fakty są takie że kierowca zabił tą młodą dziewczynę I musi ponieść konsekwencje tego Czynu ale uważam że ci co się szarpali na ulicy również powinni ponieść jakąś karę. Kto normalny stoi na ulicy i się bije i szarpie i trąbi autobus a oni dalej. No kurczę jak dla mnie te sebixy tez powinni oberwać . Brak słów patologia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 26 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.