Poszukiwani przez policję / fot. Policja
Reklama

Byczki w dresach zniszczyły kamery monitoringu w bloku. Szuka ich katowicka policja. Chodzi o budynek, który znajduje się na ulicy Mikołowskiej.

Sprawę prowadzą kryminalni z Komisariatu I Policji w Katowicach. Zdarzenie miało miejsce pod koniec maja 2021 roku. Mężczyzn nagrały kamery, które chwilę później zniszczyli. 

Reklama

„Podejrzewani mężczyzna w Katowicach przy ulicy Mikołowskiej 30 wewnątrz budynku mieszkalnego uszkodzili trzy kamery monitoringu. Wartość strat oszacowano na kwotę 2 tys. złotych” – informuje katowicka policja. 

Wizerunek podejrzewanych mężczyzn zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyzn lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami Komisariatu I Policji w Katowicach pod nr telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 28 lub pod adresem e-mail: kp1@katowice.ka.policja.gov.pl.

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. czemu piszecie o nich słodko „byczki” jak to zwykła patozgnilizna jest. syf trzeba nazywać po imieniu!!! a te zakazane mordy powinny się. na każdej ścianie na dzielni!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 + 15 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.