Poszukiwany / fot. Policja

Śląscy policjanci szukają mężczyzny w związku zabójstwem 3 osobowej rodziny. Poszukiwany to 52-letni Jacek Jaworek, mieszkaniec Częstochowy. 

Chodzi o zabójstwo, które miało miejsce w nocy. Zginęło małżeństwo oraz ich 17-letni syn. Dramat rozegrał się w miejscowości Borowce. 

Reklama

„Dzisiejszej nocy około godz. 1.00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów w miejscowości Borowce (gm. Dąbrowa Zielona). Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia, ujawnili zwłoki 3 osób” – informuje Aleksandra Nowara ze śląskiej policji. „Okazali się nimi mieszkańcy domu: 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letni syn. Czynności na miejscu, mające na celu wyjaśnieniu przyczyny, przebiegu i okoliczności tego tragicznego zdarzenia, prowadzą policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Myszkowie” – dodaje. 

W związku ze sprawą poszukiwany jest 52-latek. Do mieszkańców województwa śląskiego Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało alert w tej sprawie. 

Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 − 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.