Kurtyna wodna przed i po przestawieniu / fot. mieszkańcy
Reklama

„Czy w tym mieście jest chociaż jedna instytucja miejska, która działa jak należy i używa mózgu?” – tym komentarzem Marek Matyszczak dzielnicowy radny ze Śródmieścia i mieszkaniec Katowic okrasił zdjęcie kurtyny wodnej na Muchowcu. Ta została ustawiona delikatnie mówiąc w niefortunnym miejscu. Ostatecznie już ją przeniesiono.

Kurtyna wodna została ustawiona na trawie w Muchowcu, pod nią zaczęło się tworzyć błoto od ciągle lejącej się wody. Skutek był taki, że nikt z niej nie mógł skorzystać. To zbulwersowało część mieszkańców. Zdjęcia przesłali właśnie Markowi Matyszczakowi, który wytyka urzędnikom problemy w przestrzeni miasta. Po informacji w tej sprawie na Facebooku Katowickie Wodociągi ostatecznie przestawiły kurtynę.

Reklama

„Została przeniesiona dlatego, że wcześniej została ustawiona w takim miejscu, że powstawało tam mokradło” – tłumaczy Agnieszka Jaszkaniec z Katowickich Wodociągów. „W momencie, w którym były rozkładane kurtyny tam stały samochody, a później ta kurtyna nie została po prostu przestawiona” – dodaje.

W sumie Katowickie Wodociągi na terenie Katowic rozstawiły w tym roku 11 kurtyn wodnych.

Reklama

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 + 27 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.