Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na seans z cyklu Kino Konesera pt. „OBRAZ POŻĄDANIA”. Wydarzenie to odbędzie się 14 czerwca 2021 roku o godz. 18:00 w Kinie Helios, ul. Kościuszki 229 w Katowicach. 

OPIS FILMU:

Ekscentryczny milioner Cassidy (Mick Jagger) niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa (Claes Bang). Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z piękną i tajemniczą Berenice (Elizabeth Debicki). Oboje przeżywają właśnie namiętny romans i wspólny wyjazd jest dla nich świetną okazją do bliższego poznania się. Podczas obiadu Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę. James przyjmuje zlecenie nie wiedząc, że wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.

Reżyseria: Giuseppe Capotondi

Scenariusz: Scott B. Smith, Charles Willeford

Obsada: Elizabeth Debicki, Donald Sutherland, Rosalind Halstead

Konkurs trwa od dziś 10.06.2021 (czwartek) do 11.06.2021 (piątek) do godziny 14:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaki tytuł nosi film?”.

Zwycięzców ogłosimy w piątek na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 + 27 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.