Szczepienie / fot. Pixabay.com

Pomimo aktualnej sytuacji epidemicznej, w Katowicach realizowany jest program szczepień profilaktycznych przeciwko wirusom brodawczaka ludzkiego (HPV).

Zamieszkujący w Katowicach rodzice dziewcząt i chłopców, uczących się w klasach VII szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/2021, mogą zgłosić swoje dzieci na bezpłatne szczepienie przeciwko HPV.

Kwalifikacje do szczepień, jak i same szczepienia odbywać się będą, po wcześniejszym umówieniu terminu, w Katowicach w placówkach Grupy Medycznej Tommed, która jest realizatorem programu w mieście:
– ul. Fredry 22,
– ul. Żelaznej 1,
– ul. Piastów 8.

W celu umówienia terminu szczepienia rodzice proszeni są o przesłanie na specjalnie dedykowany adres mailowy: hpv@tommed.pl
a) swoich danych kontaktowych (preferowane jest podanie aktualnego numeru telefonu),
b) danych osobowych (imię i nazwisko oraz pesel lub datę urodzenia) dziecka wraz z podaniem numeru/nazwy szkoły dziecka,
c) preferowanej lokalizacji wykonania szczepienia, wybierając pomiędzy lokalizacjami Grupy Medycznej Tommed przy ul. Fredry 22, ul. Żelaznej 1 lub ul. Piastów 8.

Program ten jest w całości finansowany ze środków budżetu miasta Katowice, a jego celem jest zapobieganie zakażeniom wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 − 16 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.