/ fot. Policja
Reklama

Zaginął 11-latek z Katowic. Wyszedł na plac zabaw i nie wrócił do domu. Ostatni raz kontaktował się SMS-em z matką 22 maja. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja apeluje o pomoc.

Aktualizacja: Niestety, znaleziono ciało chłopca. Więcej tutaj.

Reklama

„Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 11-letni Sebastian H. wyszedł w sobotę 22 maja 2021 roku na plac zabaw. Do domu miał powrócić o 19.00, jednak wysłał sms-a do matki z prośbą o przesunięciu powrotu na godzinę 19.30. Chłopiec otrzymał zgodę na późniejszy powrót, jednak do domu nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Rysopis zaginionego: wzrost ok 140 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie do ramion ciemny blond, nos prosty, oczy ciemnobrązowe.

Ubiór zaginionego: buty sportowe marki Nike koloru czarno-czerwonego z białą podeszwą, spodnie dresowe koloru czarnego, żółta bluza sportowa z kapturem typu kangurka, jasnoniebieska kurtka jeansowa.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 125 55, 47 85 120 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Reklama

1 Komentarz

  1. Co za debil dodał taki filtr do zdjęcia? Dzieciak jeszcze (miejmy nadzieję) żyje. A zdjęcie utrudnia identyfikację i wygląda jakby było zrobione w latach 70.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 12 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.