Ceglana Park / fot, mat. pras.
Reklama

Już sprzedała się prawie połowa mieszkań III etapu Ceglana Park w Katowicach. Budowa dopiero się rozpoczyna. Inwestycję w Brynowie realizuje Develia.

W ramach III etapu inwestycji w trzech kameralnych, 3-piętrowych budynkach powstanie w sumie 196 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 do 119 mkw. Do części lokali na najniższych kondygnacjach będą przynależeć duże ogrody o powierzchni nawet 160 mkw. Z kolei mieszkania na najwyższych piętrach będą dysponować tarasami do 68 mkw. widokiem na staw, jeden ze znaków rozpoznawczych osiedla. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również 209 miejsc parkingowych. Na parterze budynków znajdą się sklepy i punkty usługowe.

Reklama

„Ceglana Park to inwestycja, która od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Górnego Śląska. Cały pierwszy etap został już całkowicie wyprzedany, z etapu II dostępnych jest już tylko 20 proc. mieszkań, a jeśli chodzi o trzecią fazę inwestycji, to blisko połowa lokali jest już zarezerwowana, choć przedsprzedaż rozpoczęliśmy pod koniec marca” – mówi Andrzej Oślizło, prezes Zarządu Develia S.A.

Główną osią komunikacyjną będzie biegnąca przez jego środek szeroka promenada, na końcu której znajdzie się malowniczy staw z pomostem. Nie zabraknie też mniejszych alejek spacerowych z nawierzchniami antysmogowymi czy placów zabaw dla najmłodszych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
4 + 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.