Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Wszedł do domu seniora w Katowicach i zamknął go w łazience. Wspólniczka okradła mieszkanie. Do tego bulwersującego zdarzenia doszło na ulicy Floriana w Katowicach. Policji udało się uzyskać wizerunek mężczyzny, który miał się podać za pracownika administracji.

„Podejrzewany mężczyzna w Katowicach przy ulicy Floriana nawiązał rozmowę z seniorem, który wchodził do klatki swojej kamienicy. Podejrzewany przedstawił się jako pracownik administracji, który chciał skontrolować wodomierze. Kiedy senior wpuścił mężczyznę do swojego mieszkania, ten zamknął go w łazience przytrzymując drzwi. W tym czasie do mieszkania weszła jeszcze jedna osoba (najprawdopodobniej kobieta) i doszło do kradzieży gotówki” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

W sumie skradziono 2,6 tys. zł. Policja świadkom zdarzenia z 29 marca tego roku gwarantuje anonimowość.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z I komisariatu pod nr telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 11 lub pod adresem e-mail: kp1@katowice.ka.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 + 23 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.