Odzieżowi złodzieje / fot. Policja

Odzieżowi złodzieje z Katowic po raz kolejny nagrani przez kamery. Tym razem ukradli 7 par spodni w centrum handlowym przy ulicy 3 Maja. Szuka ich policja, ale to nie jedyny występek, który mają na swoim koncie.

„Kryminalni z VI komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży damskich ubrań, do której doszło 22 lutego 2021 r. w jednym z butików w centrum handlowym przy 3 Maja 30 w Katowicach. Kobieta i mężczyzna po wejściu do sklepu ukradli siedem par spodni o wartości prawie 1,2 tys. zł. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował sklepowy monitoring” – informuje katowicka policja.

Reklama

To ta sama para, która w centrum handlowym przy ulicy Piotra Skargi w lutym ukradła koszule damskie za prawie 2 tys. zł.

Policja wszystkim zgłaszającym się w tej sprawie gwarantuje anonimowość

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące ich rozpoznać lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości osób podejrzewanych, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 79 lub pod adresem e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 − 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.