Mieszkanie przy ulicy Szerokiej / fot KTBS

Nikt nie chciał mieszkania od KTBS-u. Szukają po raz kolejny najemcy dla lokalu przy ulicy Szerokiej w Katowicach. Od 4-18 maja prowadzony będzie nabór uzupełniający na wynajem mieszkania.

Dokładnie chodzi o 1 wolne mieszkanie na parterze. Ma 3 pokoje i ponad 64 mkw, usytuowane jest tuż przy wjeździe do garażu. Pomimo dwóch naborów lokal nie znalazł najemcy, stąd kolejna próba. Lokal jest częścią inwestycji Bulwary Rawy V „Nowa Szeroka”. Inwestycja to w sumie 43 mieszkania.

Przed zamieszkaniem trzeba będzie wpłacić kaucję i partycypację wysokości ponad 81 tys. zł. Miesięczne opłaty dla 3 osobowej rodziny to nieco ponad 1,5 tys. zł (ponad 1,1 tys. zł to czynsz). Wysokość minimalnego dochodu to ponad 5,5 tys. zł.

„Wniosek o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego będzie można wypełnić i złożyć do Urzędu Miasta Katowice wyłącznie drogą elektroniczną poprzez System Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej SEKAP (www.sekap.pl). W celu przesłania wniosku drogą elektroniczną należy posiadać skrzynkę kontaktową na platformie SEKAP oraz podpis elektroniczny (kwalifikowany podpis elektroniczny lub podpis zaufany)” – informuje Urząd Miasta Katowice.

Karta usługi udostępniona zostanie w dniu 30.04.2021 r. na platformie SEKAP w Katalogu usług → Nieruchomości, lokale mieszkalne i użytkowe → Gospodarka lokalami mieszkalnymi → Nabór wniosków na mieszkania przy ul. Szerokiej 17, 19 w Katowicach, natomiast składanie wniosków za jej pośrednictwem możliwe będzie od dnia 04.05.2021 r. do dnia 18.05.2021 r.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://tbs.katowice.pl/portfolio/szeroka/

7 KOMENTARZE

  1. To chyba parter -0,5 takie coś to może za darmo by ktoś chciał, bo to prawie piwnica a nie parter – powodzenia w szukaniu kogoś kto to weźmie.

  2. szlaban wjazdowy z balkonu można obsługiwać i za wjazd kasować, albo makdrajwa otworzyć dla mieszkańców – tyle możliwości, jacy ci ludzie niezaradni…

  3. W ostateczności “pójdzie” i to mieszkanie, ale … Zawsze jest jakieś “ale” – cena musi być spójną z atrakcyjnością lokalu. Łąka partypacja ma sens przy lokalach sensownie położonych. Tu nad garażami super, ale za 20-30 tyś. Nie obniżą ceny? To niech stoi i niszczeje, aż TBS pójdzie po rozum do głowy.

  4. noooo brawo dla Prezesa KTBS zapewne Sp. z o.o.
    Wszystkie te …TBS-y winni pozamykać, co za idiota ten twór wymyslił – nawet dla tego kowalskiego szkoda kuli w łeb.
    Wiem coś na temat Czeladzkiego TBS – żenada i bidota, chcoć będąc wyżej niż przeciętny pracownik możan z wykonawcami się dogadać i zawsze to 2 bądż 3 wypłata w miesiącu wpadnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.