/ fot. Policja

Myślał, że umówił się na seks z 14-latką. Czekali policjanci. 36-letni mężczyzna został zatrzymany po tym, gdy przyjechał na spotkanie z 14-latką, którą korespondował przez internet. Myślał, że umawia się z nieletnią na seks.

O sprawie policję poinformował mieszkaniec Mysłowic. 36-latek miał pisać od jakiegoś czasu z dorosłą kobietą. Sam myślał, że to 14-latka.

„Mężczyzna był przekonany, że wymienia wiadomości z dzieckiem. W korespondencji próbował nakłonić dziewczynkę do spotkania, podczas którego miałby uprawiać z nią seks. Kiedy pedofil przyjechał we wtorek do Sosnowca na umówione spotkanie, został zatrzymany. W toku dalszych czynności śledczy zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów usiłowania składania 14-latce propozycji obcowania płciowego” – informuje Sonia Kepper z sosnowieckiej policji.

36-latek na czas prowadzenia postępowania został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do 2 lat więzienia.

W przeszłości był już karany za inne przestępstwa.

1 Komentarz

  1. Moim Zdaniem tacy ludzie owszem powinni zostać ukarani ale myślę że dzieci też powinny zostać ukarane !
    Dużo się mówi o pedofili.
    Dzieciaki mające 14 lat zakładają sobie portale randkowe wiec przepraszam bardzo ale to wygląda na to jakby one same się o to prosiły. W wieku 14 to jest za szybko żeby znaleźć miłość życia.
    Uważam że dzieci piszące z pedofilami a później będące pokrzywdzonymi również powinny zostać ukarane !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
9 − 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.