foto: Michał Bulsa
Reklama

Dzisiaj i jutro braki wody w Katowicach. M.in. na Osiedlu Witosa. Mieszkańcy Katowic muszą się liczyć z brakami wody dzisiaj i jutro w Katowicach. Dzisiejsze przerwy rozpoczną się o godzinie 22.00.

Gdzie dokładnie nie będzie wody? Jak informują Katowickie Wodociągi woda zostanie wyłączona dzisiaj między od godziny 22.00 do godziny 8.00 dnia następnego na osiedlu Witosa.

Reklama

Obszar występowania zakłóceń w dostawie wody: ul. Bardowskiego, ul. Barlickiego, ul. Dulęby, ul. Grabskiego, ul. Kochłowicka 103, ul. Kossutha, ul. Kwiatkowskiego, ul. Michejdy 17, ul. Mościckiego, ul. Obroki, ul. Ossowskiego, ul. Rataja, ul. Sławka, ul. Witosa.

Powodem są planowane prace na sieci wodociągowej przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów. W rejonie występowania braków pojawi się beczkowóz.

Natomiast w czwartek 15 kwietnia wody nie będzie na ul. Przemysłowej 10. Jeżeli temperatura pozwoli to tam też pojawi się beczkowóz.

Szczegółowych informacji na temat czasu trwania prac oraz miejsca postoju beczkowozu udzielają przedstawiciele Katowickich Wodociągów S.A. pod numerem tel. 32 25 64 809 oraz pod bezpłatnym numerem 994

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
1 + 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.