Zatrzymany mieszkaniec Knurowa / fot. Policja
Reklama

Policjanci z Katowic zatrzymali 48-latka. W mieszkaniu uprawiał marihuanę, miał też 5 kg amfetaminy. Zatrzymania mieszkańca Knurowa dokonali policjanci z wydziału ds. zwalczania przestępczości pseudokibiców katowickiej Komendy Wojewódzkiej Policji.

Mężczyzna jest powiązany z środowiskiem pseudokibiców jednej ze śląskich drużyn sportowych.

Reklama

„Mężczyzna został zatrzymany w Knurowie, w swoim mieszkaniu. Policjanci podejrzewali, że może mieć sporą ilość narkotyków i nie pomylili się. W jednej z szaf odkryli hodowlę marihuany. Stróże prawa przejęli w sumie 22 krzaki oraz sprzęt, który służył do uprawy. Mężczyzna ukrył narkotyki również w kuchni. W lodówce kryminalni znaleźli amfetaminę poporcjowaną w kilogramowe paczki. Łącznie zabezpieczyli przeszło 5 kilogramów nielegalnej substancji” – informuje Aleksandra Nowara ze śląskiej policji.

48-latek nie stawiał oporu. Był raczej zaskoczony wizytą policjantów. Śledczy oszacowali czarnorynkową wartość zabezpieczonych środków odurzających – to ponad 150 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już od prokuratora zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

W sumie grozi mu 10 lat więzienia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
3 + 17 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.