Marcin Krupa, prezydent Katowic / fot. InfoKatowice.pl

Prezydent Krupa przeprasza. Bo nie złożył życzeń na „Dzień Mężczyzn”, a w “Dniu Kobiet” złożył. Jeden z mieszkańców wysłał do prezydenta maila w tej sprawie, zarzucając mu dyskryminację.

8 marca prezydent Katowic składał paniom życzenia, ale 10 marca już o panach zapomniał. Jeden z mieszkańców mu to wypomniał drogą mailową.

„Dziś 10 marzec “Dzień mężczyzn”, jednak nie znalazłem na stronie Pana Prezydenta i na stronie miasta Katowice życzeń skierowanych właśnie do męskiej części miasta a takie życzenia były kierowane 8 marca do kobiet. Skąd to nierówne traktowanie i ta dyskryminacja?” – dopytywał mieszkaniec. „Zgodnie zobowiązującym prawem wszyscy zasługują na równe traktowanie i jeśli kobietom składa się życzenia pomyślności w dniu ich święta to mężczyznom też należało w tego życzyć 10 marca. No ale najwyraźniej Pan Prezydent i miasto Katowice uważają mężczyzn za gorszych i nie zasługujących na szacunek oraz życzenia. Wstyd. A tyle się naczytałem o równym traktowaniu w mieście Katowice, jak widać były to tylko puste słowa. Jutro na profilach społecznościowych miasto Katowice i Pan Prezydent powinni przeprosić za dyskryminację której się dopuścili. To okropne walczyć z dyskryminacją i samemu ją szerzyć” – dodał.

Prezydent Katowic ostatecznie uderzył się w pierś.

Szanowni Panowie…
Wybaczcie mi, ale nie sądziłem, że to będzie tak wyczekiwane. Wszystkim mężczyznom, tym dużym, małym, spokojnym i energicznym, przesyłam, spóźnione, ale szczere życzenia wszelkiej pomyślności z okazji Dnia Mężczyzn. Po przeczytaniu poniższego maila, na pewno będę pamiętał o 30 września” – napisał Marcin Krupa na swoim profilu w portalu społecznościowym.

2 KOMENTARZE

  1. LGBT jak zwykle przesadza. Kiepska prowokacja z ich strony. Nie popieram prezydenta, ale jakoś sobie nie przypominam, żeby kiedykolwiek kobiety kobietom składały życzenia na Dzień Kobiet. Chcecie dopiec władzy za kiepskie rządy, to róbcie to konstruktywnie. Za niedługo się okaże, że z okazji dnia zwierząt, pies Janusza i kot Zdzisława się obraził, bo prezydent nie zaszczekał i nie zamiałczał.

  2. Jestem heteroseksualny i myśle ze na tym wlasnie polega hipokryzja i egoizm. Jezeli mamy sie szanowac i prawa maja byc rowne to dlaczego kobiety wyczekuja na gesty 8 marca i ciezka awantura konczy sie przeoczenie tego swieta. A 2 dni pozniej nie rewanzuja sie i nie ma tematu ? Tak wlasnie wyglada siła kobiet… hipokryzja i egoizm…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.