Reklama

Mężczyzna w Katowicach wyżył się na szlabanie

D. Frost

Poszukiwany w związku ze zniszczeniem szlabanu / fot. Policja
Reklama

Mężczyzna w Katowicach wyżył się na szlabanie. Całe zajście nagrały kamery monitoringu. To dla niego nie jest dobra wiadomość, bo szuka go teraz policja.

Do zniszczenia mienia doszło jeszcze w lutym.

„Podejrzewany mężczyzna w Katowicach przy ulicy Bogucickiej 3 uszkodził szlaban poprzez odciągniecie jego skrzydła, odgięcie mechanizmu oraz uszkodzenie obudowy skrzydła szlabanu. Wartość strat oszacowano na kwotę 600 złotych na szkodę Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach” – informuje katowicka policja.

Policja odkreśla, ze gwarantuje anonimowość wszystkim zgłaszającym.

Reklama

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z I komisariatu pod nr telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 11 lub pod adresem e-mail: kp1@katowice.ka.policja.gov.pl

Poszukiwany w związku ze zniszczeniem szlabanu / fot. Policja
Reklama

4 KOMENTARZE

  1. Jak to to nie jest dla tego debila dobra wiadomość, że szuka bo policja? Przynajmniej jak go znajdą to będzie miał możliwość odpokutować za swój debilizm. Możliwość pokrycia kosztów naprawienia szkody i przynajmniej częściowy spokój sumienia to dla tego niedorozwoja powinna być świetna wiadomość.

    • Niestety dopóki takie ćwierćmózgi nie będą płacić 10x tyle ile wyrządzili szkody, nie zrozumieją swojego błędu. On “myśli”, że wyłamał tylko szlaban i zrobił komuś na złość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

css.php
Ładowanie