Krzysztof Makieła, katowicka „Złota Rączka" / fot. InfoKatowice.pl

Katowicka „Złota Rączka” jak lekarz. Udziela teraz teleporad. Program wraca, ale w nieco zmienionej odsłonie, poinformował katowicki magistrat. Powodem jest oczywiście pandemia. 

„Fachowiec będzie przyjmował zgłoszenia telefonicznie i wykonywał telefoniczne porady w zakresie drobnych napraw, usterek czy awarii domowych możliwych do poinstruowania seniora, który będzie mógł wykonać je samodzielnie” – czytamy w komunikacie urzędu.

Numer telefonu 789 249 673, czynny w godzinach 8.00 – 16.00.

Celem projektu jest podniesienie oraz poprawa jakości życia poprzez zapewnienie seniorom dostępu do bezpłatnych usług w zakresie drobnych napraw domowych.

Z usług mogą skorzystać seniorzy miasta Katowice, samotni, gospodarstwa 2 osobowe, którzy ukończyli 65 rok życia, i którym często trudno jest poradzić sobie z domowymi naprawami, a nie zawsze mogą liczyć na wsparcie bliskich osób.

2 KOMENTARZE

  1. Jeszcze chwila i budowlańcy będą udzielać teleporad jak zbudować dom, a mechanicy samochodowi jak wymienić opony bez narzędzi… paranoja ogarnęła wszystkich.

  2. No właśnie, ktoś chyba upadł na głowę. Wszystko po to, żeby “szwagrowi” dalej pensję wypłacać? Może zadzwonię z prośbą o wbicie gwoździa w ścianę przez telefon? Na olx polecam “Męża na godziny”, który mimo pandemii pracuje, bo inaczej nie miałby za co żyć. A jak opowiadał o kosmicznych wymogach urzędników na podobną fuchę, jak tu opisywana, to było jasne, że już przed naborem było wiadomo, kto wygra ten “konkurs”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 + 15 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.