Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

3 razy płacił nie swoją kartą w Katowicach. Nielegalne zbliżenia. Katowicka policja, szuka mężczyzny odpowiedzialnego za dokonywanie transakcji zbliżeniowych nie swoją kartą płatniczą. Tzw. włamanie na cudzy rachunek bankowy.

Do zdarzenia doszło na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach.

„Kryminalni z VII komisariatu w Katowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy z konta bankowego za pomocą płatności kartą bankomatową za zakupy. Do zdarzenia doszło trzykrotnie 2 stycznia 2021 roku w markecie przy ulicy Ułańskiej 10 i w sklepie przy ulicy Ułańskiej 12/1 w Katowicach. Podejrzewany mężczyzna za pomocą karty bankomatowej pozyskanej dotąd w nieustalonych okolicznościach, trzykrotnie zbliżeniowo zapłacił za zakupy” – informuje katowicka policja.

Wizerunek mężczyzny zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VII komisariatu pod numerem telefonu 47 85 139 00, 47 85 139 18 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: kp7@katowice.ka.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 + 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.