Zatrzymana kobieta / fot. Policja
Reklama

Próba zabójstwa podczas libacji alkoholowej w Chorzowie. Mężczyzna został zaatakowany rozbitą szklaną butelką. Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa.

Do tego zdarzenia doszło kilka dni temu w Chorzowie. Mężczyzna zadzwonił na komendę i powiadomił, że jego sąsiad leży zakrwawiony w swoim mieszkaniu. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. W jednym z pomieszczeń w mieszkaniu zobaczyli leżącego na podłodze zakrwawionego mężczyznę.

Reklama

Ten po udzieleniu mu pierwszej pomocy, został zabrany przez ratowników medycznych do szpitala. Na miejsce skierowano ekipę dochodzeniowo-śledczą.

„Jak się okazało, w mieszkaniu mężczyzny całą noc trwała libacja, w trakcie której jego partnerka zaatakowała go rozbitą, szklaną butelką. Z uwagi na to, że kobieta uciekła przed przyjazdem służb, informacja o jej poszukiwaniu trafiła do wszystkich patroli w mieście. Kilka godzin później agresorkę namierzył dzielnicowy z chorzowskiej „jedynki”. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie jej zarzutu usiłowania zabójstwa” – informuje Sebastian Imiołczyk z chorzwoskiej policji.

Na wniosek śledczych i prokuratora sąd podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu. Za popełnione przestępstwo grozi jej nawet dożywotni pobyt w więzieniu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
5 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.