/ fot. Policja
Reklama

Muchowiec: Mężczyzna spanikował przed policją i ukrył się w toalecie. Zatrzymano 4 mężczyzn i nieletniego. Była to nietypowa interwencja, ale jednocześnie bardzo owocna. Zatrzymano narkotyki, a także osoby poszukiwane przez policję.

W nocy patrol katowickiej policji udał się na Muchowiec. Tam w jednym z hosteli miał przebywać 17-latek, który uciekł z młodzieżowego ośrodka wychowawczego w Szklarskiej Porębie.

„Po wejściu do hostelu policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok chciał schować się w hostelowej łazience. Zachowanie jego natychmiast wzbudziło podejrzenia policjantów. Okazało się, że 26-latek w pięści zaciskał susz koloru brunatnego i dodatkowo był poszukiwany przez chorzowskich policjantów” – opisuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Dalej było równie nietypowo. W pokoju, w którym zatrzymał się mężczyzna znajdował się poszukiwany 17-latek. Ten w kieszeni spodni posiadał woreczek strunowy z białą substancją.

„Badanie narkotesterem wskazało, że była to amfetamina. W trakcie policyjnej interwencji okazało się, że nastolatek wraz ze swoim starszym kolegą był w towarzystwie jeszcze 3 innych mężczyzn w wieku 22, 27 i 44 lat. W ich pokoju policjanci również ujawnili marihuanę i amfetaminę” – dodaje rzecznik katowickiej policji.

Wszyscy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Podejrzani usłyszeli zarzut posiadania narkotyków, a jeden z nich dodatkowo zarzut udzielania narkotyków.
Sprawę prowadzi katowicka policja – czynności nadal trwają.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
5 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.