Pijany przyjechał pod komisariat w Katowicach i zniszczył radiowóz. Awanturował się bo wcześniej zatrzymano go jak po pijanemu spowodował kolizję. Do tej nietypowej sytuacji doszło w czwartek w nocy na I komisariacie w Katowicach.

To była wyjątkowo nietypowa sytuacja.

„Na komisariat I zgłosił się nietrzeźwy mężczyzna, który zaczął się awanturować z powodu tego, że kilka dni wcześniej został zatrzymany za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna 16 lutego 2021r. pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów kierował oplem pod wpływem alkoholu. Badanie wskazało wtedy, że miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. W tym stanie doprowadził na ulicy Mikołowskiej do kolizji z Porsche” – tłumaczy Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Jego pojazd został odholowany na policyjny parking. Co 25-latkowi bardzo się nie spodobało. Kilka dni później pojawił się pijany na komisariacie. Przyjechał samochodem i wszczął awanturę.

„Mężczyzna był tak agresywny, że zniszczył zaparkowany przed komisariatem policyjny radiowóz wybijając kostką brukową szyby, a także wjeżdżając w niego swoim autem. Mężczyzna zniszczył również telefon w punkcie interesanta” – wyjaśnia Żyłka.

Badanie wskazało, że mieszkaniec Katowic miał w chwili popełnienia czynu 1,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, gdzie trzeźwiał. Za zniszczenie mienia i za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości pomimo sądowego zakazu grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.