Urząd Miasta Katowice / fot. A. Maciaszczyk / InfoKatowice.pl

Miasto licytuje czynsze 40 mieszkań. Wszystkie lokale mają powyżej 80 mkw. Od 15 do 31 marca urząd będzie przyjmował zgłoszenia osób chętnych, które będą licytować czynsze na lokale. Następnie w terminie do 14 dni ogłoszone zostaną daty i miejsca poszczególnych licytacji. 

Osoby zainteresowane przetargiem będą musiały wpłacić wadium na konto urzędu wysokości 2,5 tys. zł – za każdy lokal, którego dotyczy zgłoszenie. Jak ktoś będzie chciał wziąć udział w przetargu na czynsze dla 3 lokali, to musi wpłacić 7,5 tys. zł. Wadium podlega zwrotowi, chyba, że po wygranym przetargu zwycięzca uchyli się od podpisania umowy o remont lub umowy najmu.

Natomiast pisemną chęć zgłoszenia do udziału w przetargu należy zgłosić od 15 do 31 marca w Biurze Obsługi Mieszkańców. Wszelkie potrzebne dokumenty znajdziecie tutaj.

Lokale do licytacji

W sumie do licytacji czynszów miasto wystawiło 40 lokali, największe mają ponad 140 mkw. 5 pokoi i 2 łazienki. Lokale wymagają remontów. Stosowną umowę w tej sprawie trzeba będzie zawrzeć z urzędem.

Poniżej lista lokali, które przeznaczono do licytacji czynszu. Najtańszy ma stawkę wywoławczą 3 zł 71 groszy za 1 mkw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 27 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.