Reklama

Kompletnie pijana matka siedziała na chodniku w Katowicach. Wokół niej biegał zapłakany 3-latek. Do tego nietypowego zdarzenia doszło przy ulicy Żelaznej w Katowicach. Kobieta próbowała udać się na spacer z dzieckiem, ale nie była w stanie. Policjantów powiadomili funkcjonariusze straży miejskiej.

W poniedziałek około godziny 19.30 katowiccy policjanci otrzymali informację o nietrzeźwej matce, która wyszła na spacer z synem. 3-latkiem.

„Niestety kompletnie pijana kobieta, nie potrafiła nawet iść o własnych siłach. Zauważyli ją mieszkańcy Katowic, kiedy siedziała na chodniku przy ulicy Żelaznej oparta o budynek, a wokół niej biegał zapłakany chłopiec. Natychmiast została powiadomiona straż miejska, która wezwała policjantów z VII komisariatu, a także karetkę pogotowia. Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Badanie trzeźwości wskazało, że 29-latka miała 3 promile alkoholu w organizmie. Dziecko zostało przekazane pod opiekę ojca. Maluchowi nic się nie stało.

Dzisiaj przedstawiono kobiecie zarzut narażenia na niebezpieczeństwo dziecka, za co grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
8 + 23 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.