/ fot. Policja

29-latek w tymczasowym areszcie. Poszkodowane to 13 i 14-latka. W listopadzie policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który miał się onanizować w katowickim autobusie na oczach 14-latki. Jak się okazało sprawca został zatrzymany już w grudniu w Tychach, gdzie trafił do tymczasowego aresztu.

W listopadzie ubiegłego roku jadąc w centrum Katowic autobusem mężczyzna onanizował się na oczach 14-latki. Policja opublikowała jego wizerunek w mediach. W grudniu 29-latka zatrzymano w Tychach. Policja jednak oszczędnie gospodaruje informacją w tej sprawie.

„Dopuścił się prezentowania wykonania innej czynności seksualnej wobec małoletniej lat 13. W związku tym, iż postępowanie jest w toku oraz z uwagi na dobro pokrzywdzonej nie ujawniamy szczegółów tej sprawy. Odnosząc się do Pana pytania o zaistniałą sytuację o podobnym charakterze, która miała miejsce w Katowicach informuję, iż istnieje prawdopodobieństwo, że sprawcą mógł być ten sam mężczyzna” – wyjaśnia Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Katowicka policja zaprzestała poszukiwań mężczyzny z autobusu, śledczy uważają, że to ta sama osoba. Na razie mężczyzna przebywa w tymczasowym areszcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 24 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.