Poszukiwany / fot. Policja

Mężczyzna okradł nastolatków w Katowicach. Zabrał im głośnik i elektronicznego papierosa. Groził pobiciem. Policja opublikowała nagranie z monitoringu, ale jakość jest bardzo słaba. Twarz poszukiwanego jest zamazana.

Do zdarzenia doszło w lipcu ubiegłego roku. Policja dzisiaj opublikowała ujęcia z nagrania monitoringu.

„Podejrzewany mężczyzna w Katowicach przy ulicy Andrzeja ukradł nastolatkowi głośnik bluetooth, a następnie groził mu pobiciem. Towarzyszący nastolatkowi kolega w ten sam sposób został pozbawiony elektronicznego papierosa” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z I komisariatu pod nr telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 11 lub pod adresem e-mail: kp1@katowice.ka.policja.gov.pl.

„Gwarantujemy anonimowość” – zapewniają mundurowi.

Poszukiwany / fot. Policja

2 KOMENTARZE

  1. Rozumiem że policja zajmuje się pilnowaniem restauracji a kradzieże i rozboje to tak na odwal się. Nagranie z wakacji a wizerunek zamazany proponuję obecnym “stróżom prawa” przewietrzyć te komisariaty z oparów absurdu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 23 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.