Zatrzymany 29-latek / fot. Policja

2,5 latka z obrażeniami trafiła do szpitala. Partner matki trafił do tymczasowego aresztu. Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w Częstochowie. 29-latkowi grożą 3 lata więzienia.

Policjanci zatrzymali 29-latka, który jest podejrzany o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u dziecka swojej partnerki.

„2,5-letnia dziewczynka z poważnymi obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Jeżeli wszczęte śledztwo potwierdzi, że dziecko było ofiarą przemocy, mężczyzna może trafić do więzienia na co najmniej 3 lata” – informują śledczy.

O całym zdarzeniu policję powiadomił szpital, do którego przywieziono dziewczynkę. Zebrane w sprawie dowody i przeprowadzone czynności pozwoliły na przedstawienie zarzutu partnerowi jej matki, pod opieką którego się wtedy znajdowała.

„Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Prowadzone w tej sprawie śledztwo pod nadzorem prokuratora ma wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Podejrzany, 29-letni mieszkaniec Częstochowy, jest dobrze znany częstochowskiej Policji. W przeszłości był wielokrotnie karany za liczne przestępstwa, w tym za bójki, pobicia i rozboje” – informuje policja.

Został aresztowany na 3 miesiące, grożą mu 3 lata więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 − 21 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.