Bułkens / fot. Facebook/ Pring Screen

Katowicka restauracja zamierza się otworzyć. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych. “Bułkęs” zamierza otworzyć się z dniem 15 stycznia i serwować jedzenie na miejscu pomimo obowiązujących zakazów.

“Bułkęs” mieści się na ulicy Wojewódzkiej. W mediach społecznościowych restauracja zapowiedziała otwarcie z dniem 15 stycznia. Od 14 stycznia będzie przyjmować rezerwacje od klientów.

„Pytacie: jak to jest możliwe? Jakim cudem?
Przecież nie można…
Otóż można! A nawet trzeba… jeśli chcemy ratować to co tworzyliśmy przez tyle lat” – czytamy na Facebooku „Bułkęsa”.

Bułkens / fot. Facebook / Print Screen

To nie jedyny obiekt gastronomiczny, który wznawia działalność pomimo obostrzeń epidemicznych. W Cieszynie działa już restauracja „U Trzech Braci”. W Skoczowie otworzyła się pizzeria Greta. W innych miastach w całym kraju też poszczególne obiekty gastronomiczne deklarują, że będą się otwierać. W mediach społecznościowych używają hasztagu #otwieraMY

„Sanepid i Policja nie powinny wywoływać strachu wśród ludzi, to powinny być instytucje, które działają zgodnie z prawem i go przestrzegają. Mamy świadomość, że wiele życzliwych osób już zgłosiło informacje o naszym otwarciu, jednak zapewniamy, że możecie być spokojni i żadne mandaty/kary Wam nie grożą” – przekonuje “Bułkęs” na swoim Facebooku.

Restauracja zamierza przyjmować klientów na miejscu od godziny 12.00 do 23.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 − 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.