Reklama

Martyna ma 20 lat i od 14 roku życia walczy z ciężką i fałszywą „przyjaciółką” która nazywa się anoreksja. Choroba dopadła ją jak trafiła do domu dziecka i została odebrana rodzinie. Pochodzi z rodziny dysfunkcyjnej, w której było dużo przemocy psychicznej, fizycznej oraz seksualnej. Dziewczyna chce żyć a my możemy jej w tym pomóc wpłacając pieniądze na Martynę, aby mogła przejść całą terapię w Ośrodku Psychoterapeutycznym ALIRA specjalizującym się w leczeniu zaburzeń odżywiania. 

„Moje życie się rozsypało przez doświadczenia z dzieciństwa, nie akceptowałam się i zaczęłam się odchudzać z nienawiści do swojego ciała. Anoreksja dopadła mnie nieświadomie codziennie spadam z wagi nie wiem ile mi zostało znikam z dnia na dzień boję się, że umrę chcę wrócić do swoich pasji, ale nie mam na to siły. Chodzę do szkoły fryzjerskiej, ale nie mam siły na jej realizację, boję się śmierci a anoreksja mi nie odpuszcza. Niszczy mnie. Turnus terapeutyczny to moja ostatnia nadzieja, aby zrozumieć, że jedzenie nie jest moim wrogiem. Bardzo proszę o pomoc. Niestety nie mam tyle pieniążków by zapłacić. Dlatego proszę Was o pomoc każda złotówka się liczy. Jestem bardzo zmotywowana i pełna nadziei. Nie chcę umierać, jestem za młoda chcę żyć cieszy się życiem i zostać dobrą fryzjerką by klienci byli zadowoleni, ale choroba nie pozwala mi na kontynuację. Ośrodek ALIRA to moja ostatnia nadzieja proszę Was o pomoc – mówi Martyna

 

Pieniądze ze zbiórki przeznaczone są na turnus w Ośrodku Psychoterapeutycznym ALIRA specjalizującym się w leczeniu zaburzeń odżywiania. Koszt pobytu w ośrodku (40 dni) obejmuje ponad 150 godzin sesji psychoterapeutycznych oraz psychodietetycznych z wykwalifikowaną kadrą terapeutów, wyżywienie (specjalnie tworzone posiłki dla osób cierpiących na zaburzenia odżywiania) oraz nocleg. Zebrano już ponad 10 tys. zł, potrzeba 17,8 tys. zł. 

Pomóc można tutaj.

 

Więcej o Ośrodku Alira: http://alira.swiatlodlazycia.org.pl/

Centrum Światełko: http://www.swiatlodlazycia.org.pl/centrum

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.