Premier na konferencji w Katowicach w sprawie Mistrzostw Europy w Siatkówce Mężczyzn / Fot. Krystian Maj/KPRM
Reklama

Katowice zleciły promocję w ramach Mistrzostw Europy w siatkówce. Za ponad 3,6 mln zł. CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2021 zawitają do Katowic, to u nas odbędzie się półfinał i mecze medalowe. Miasto udzieliło już zamówienia w tej sprawie Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej na przeszło 3,6 mln zł (netto).

Zamówienie zlecono po negocjacjach z wykonawcą. Półfinał i finał ma zostać rozegrany w Spodku.

Reklama

Przedmiotem zamówienia jest promocja Miasta i materiałów reklamowych Miasta wewnątrz hali, w tym: emisje spotów reklamowych na bandach elektronicznych, realizacja kampanii promocyjno-reklamowej w mediach (Polska Grupa Press, radio, strona internetowa, facebook, instagram, twitter, polsat), realizacja akcji społecznej, zakup gadżetów, promocja międzynarodowa, emisja logo/nazwy Miasta na bandach elektr. i stałych, ekspozycja nazwy miasta na naklejce na boisku, ekspozycja logo lub nazwy miasta na ściance konferencyjnej i do wywiadów, na telebimie wewnątrz hali, ekranach w ciągach komunikacyjnych, strefie VIP, prawo do ekspozycji stoiska az przed halą, materiały reklamowe imprezy, promocja lokalna, kongres CEV” – czytamy w opisie przedmiotu zamówienia.

CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2021 oraz FIVB Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej kobiet 2022 odbędą się między innymi w Polsce. W sierpniu decyzję o organizacji wydarzeń przekazali podczas konferencji prasowej w Katowicach premier Mateusz Morawiecki i Minister Sportu, w konferencji nie wziął udziału wtedy prezydent Katowic Marcin Krupa.

CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn odbędą się w maju 2021 roku. Polska zorganizuje ten turniej wraz z Czechami, Estonią i Finlandią. Mecze CEV EuroVolley 2021 rozgrywane będą w trzech polskich miastach: spotkania fazy grupowej odbędą się w Krakowie, mecze 1/8 i 1/4 finału w Gdańsku, a półfinały oraz mecze o brązowy medal i wielki finał – w Katowicach.

W mistrzostwach uczestniczyć będą 24 drużyny, podzielone na 4 grupy.

Wśród startujących zespołów zagwarantowane miejsca mają kraje-gospodarze, a także osiem najlepszych ekip ME 2019, a więc: Serbia, Słowenia, Francja, Rosja, Włochy, Ukraina, Niemcy i Belgia. Stawkę uzupełni 12 drużyn wyłonionych podczas kwalifikacji. Polska otrzymała tytuł organizatora EuroVolley po raz trzeci – w 2013 roku współorganizowaliśmy mistrzostwa z Danią, w 2017 r. byliśmy samodzielnym gospodarzem czempionatu.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 + 16 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.