Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Katowicka policja szuka zboczeńca. Onanizował się przed małoletnią w autobusie. Świadkom mundurowi gwarantują anonimowość.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w listopadzie w Katowicach. Policja dzisiaj opublikowała wizerunek poszukiwanego mężczyzny. Miał onanizować się na oczach 14-latki.

„Kryminalni katowickiej komendy prowadzą czynności w sprawie prezentowania małoletniej, w celu zaspokojenia seksualnego, wykonania innej czynności seksualnej w postaci onanizowania się. Do zdarzenia doszło 9 listopada 2020 roku w autobusie linii 910 w trakcie przejazdu ulicą Graniczną i ulicą Francuską w Katowicach. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował monitoring znajdujący się w autobusie” – informuje policja.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego katowickiej komendy pod nr telefonu 47 85 120 00, 47 85 123 40 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
6 + 18 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.