Aleksander Filipowski / fot. siepomaga.pl

Trwa zbiórka dla Olka z Katowic. Życie 2 latka może uratować operacja w USA. Dziecko już przeszło dwie poważne operacje, jego ostatnią szansą są Stany Zjednoczone. Niestety, operacja jest bardzo kosztowna, potrzeba jeszcze zebrać 4,5 mln zł. Każda nawet najmniejsza wpłata ma znaczenie.

Wesprzeć Olka można m.in. na portalu siepomaga.pl. Link znajdziecie tutaj.

Chłopczyk na świat przyszedł w 2018 roku, urodził się ze skrajną postacią tetralogii Fallota, atrezją tętnicy płucnej z ubytkiem międzykomorowym, krążeniem obocznym MAPCA’s. Po narodzinach trafił na OIOM w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Powodem była niewydolność serca i płuc.

Życie wycenione na miliony zł

Aleksander przeszedł już dwie operacje – jedną ratującą życie w 1 miesiącu swojego życia oraz drugą w lipcu 2020 roku w Rzymie, która miała pomóc chłopcu. Tak jednak się nie stało, teraz jego jedyną szansą jest operacja w Stanach Zjednoczonych.

„Tym razem życie naszego jedynego dziecka zostało wycenione na kilka milionów złotych! Operacja musi się odbyć jak najszybciej, bo z każdym miesiącem szanse na jej powodzenie są coraz mniejsze. Serce Olusia słabnie każdego dnia” – piszą rodzice chłopca.

Operacja serca w klinice w Stanford w USA to koszt, na który mało kto może sobie pozwolić więc rodzice dziecka zorganizowali zbiórkę dla chłopca na portalu siepomaga.pl  oraz przez Fundację Mam Serce.

Rodzice utworzyli także stronę chłopca na Facebooku oraz grupę licytacyjną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 − 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.