Poszukiwany mężczyzna / fot. Policja

Po wizycie w salonie optycznym, katowicka policja szuka mężczyzny, który miał dopuścić się kradzieży okularów o wartości kilkuset złotych. Wizerunek nagrały kamery monitoringu i tym razem, nagranie jest w miarę dobrej jakości.

Chodzi o kradzież okularów marki Carrera o wartości 600 zł.

„Do kradzieży doszło 2 października 2020 roku w salonie optycznym na terenie centrum handlowego przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. Wizerunek mężczyzny zarejestrował monitoring. Podejrzewany to mężczyzna w wieku około 40 lat, posiadający krótkie siwiejące włosy z widocznymi zakolami, ubrany w szarą koszulkę z krótkimi rękawami posiadającą nadruk w kształcie czaszki, ciemne spodnie, czarne buty i czarno-biały plecak” – informuje policja.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z II komisariatu pod numerem telefonu47 85 136 50, 47 85 136 76 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: kp2@katowice.ka.policja.gov.pl.

„Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość” – zapewnia policja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
13 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.