Mamy dla was podwójny voucher na burgery do restauracji MNIAM MNIAM. Voucher upoważnia do otrzymania dwóch dowolnych burgerów (z pominięciem opcji double i krewetki)

MNIAM MNIAM KATOWICE

RESTAURACJA W CHMURZE

DOWOZY I WYNOSY – OTWARCIE JUŻ 5 GRUDNIA!

Nieprzerwanie od 2015 roku „Burgery tworzone z pasji”. Mniam Mniam to klasyczna burgerownia, założona przez Szefa Artura Bodziachowskiego znanego szerszemu gronu z programu Hell’s Kitchen. Mniam Mniam to burgerownia w pełnym tego słowa znaczeniu, oferująca produkt najwyższej jakości, bez półśrodków, oszczędności na gramaturze mięsa czy produktach.

Nasze burgery serwujemy w czterech lokalach, z zachowaniem wysokiej jakości obsługi. Dwa lokale mieszczą się w Częstochowie, kolejne to Zawiercie, Radomsko i Katowice.

W menu znajdziemy bogaty wybór burgerów z prawdziwej pełnowartościowej wołowiny w przeróżnych konfiguracjach smakowych, opcje wege i pyszne pastrami również w opcji na dowóz.

Firma specjalizuje się w zaopatrywaniu klientów indywidualnych, jednak w związku z dużym doświadczeniem zapewniamy również wsparcie firm, eventów.

W obecnej sytuacji głównie skupiamy się na dowozach i odbiorach osobistych.

Zapraszamy do składania zamówień na mniams.pl

Konkurs trwa od dziś 04.12.2020 (piątek) do 06.12.2020 (niedziela) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Z czym najbardziej lubisz jeść burgery?”.

Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.