Potrącenie na ulicy Bażantów 22 / fot. czytelniczka

Kierowca potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych w Katowicach. Do tego bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło na ulicy Bażantów.

Okoł godziny 17.45 doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych – w rejonie numeru 22 na ulicy Bażantów. Potrącone przez Daewoo Tico zostały dwie osoby w wieku około 30 lat.

„Dwie osoby zostały zabrane do szpitala” – powiedział nam Adam Kryla z katowickiej straży pożarnej. Strażacy zabezpieczają działania policji na miejscu. Ta ciągle prowadzi czynności w rejonie, gdzie doszło do wypadku.

Mieszkanka, która poinformowała InfoKatowice.pl o zdarzeniu zaznacza, że w tym miejscu jest bardzo niebezpiecznie.

„Tyle razy zgłaszaliśmy problem, że za szybko jeżdżą i za duży ruch” – stwierdziła.

2 KOMENTARZE

  1. To jest piękna “autostrada” żeby rozpędzić się z górki do 100 km/H, szczególnie przez tych pseudo “driverów” nowobogackich z bażantowa jeżdzących BMW, aston Martin i innymi drogimi zabawkami na leasing. Sprawa wielektronie zglaszana przez mieszkańców bloku 22, ale widocznie są inne piorytety niż bezpieczenstwo ludzi na pasach. Byle się kasa zgadzała ze sprzedanych działek pod nowe bloki na bażantowie. Kolejny modernistyczny betonit powstał, a infrastruktura taka jak chodniki, place zabaw, oświetlenie olać, bo trzeba wydać pieniądze. Proponuje redakcji infokatowice bardziej przyjrzeć się tej sprawie może to coś pomoże i zmusi ludzi do refleksji. P.S. Jedyne rzetelne źródło informacji o Katowicach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
2 + 29 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.