Poszukiwana kobieta / fot. Policja
Reklama

Kobieta podeszła i uderzyła 16-latkę w Katowicach. Szuka jej policja. Nastolatka czekała na tramwaj, sprawczyni była w towarzystwie mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 9 sierpnia tego roku, w Katowicach przy ulicy Sosnowieckiej.

Reklama

„Z ustaleń policjantów wynika, że nastolatka na przystanku tramwajowym Szopienice-Stawiku miała zostać uderzona w twarz przez nieznaną jej kobietę. Szczątkowy wizerunek podejrzewanej kobiety i towarzyszącego jej mężczyzny zarejestrował monitoring nadjeżdżającego tramwaju” – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Świadkowie zdarzenia, osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości podejrzewanej kobiety lub towarzyszącego jej mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod numerem telefonu 47 85 137 00, 47 85 137 24 lub pod adresem poczty elektronicznej e-mail: kp5@katowice.ka.policja.gov.pl

Zgłaszający mogą liczyć na anonimowość.

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Świetna jakość nagrania i bardzo szybko udostępniony materiał dają 200% gwarancję, że znajdą tych patoli…osoba odpowiedzialna za zakup, nadzór i montaż tych kamer w tramwajach, powinna zostać dyscyplinarnie zwolniona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 + 20 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.