Dzisiaj „Spacer z siostrami” w Katowicach. Część osób jedzie również dzisiaj do Warszawy, wyjazd zaplanowano na godzinę 12.00. Kolejny „Spacer z siostrami” natomiast wystartuje na Rynku o godzinie 19.00.

Przypomnijmy, od piątku 23 października nieprzerwanie do czwartku trwały protesty w Katowicach. Powodem jest wyrok Trybunału Konstytucyjnego, ten uznał, że usunięcie płodu z powodu jego ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia lub nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodne z konstytucją.

Dzisiaj zaplanowano kolejny „Spacer z siostrami”. Nawet kilkadziesiąt tysięcy osób będzie manifestowało w Katowicach.

Natomiast o godzinie 12.00 kilkadziesiąt osób ma wyjechać z Katowic do Warszawy.

„Na wezwanie Pana J. w piątek jedziemy na Warszawę. Tak się składa, że mamy 50 wolnych miejsc. Można uzbrajać się pioruny, główki, główki z piorunami oraz indywidualne inwencje twórcze. Cosie robiące hałas mile widziane” – zachęcają organizatorzy.

Wyjazd o godzinie 12.00 spod siedziby NOSPR.

6 KOMENTARZE

  1. To jest nieprawdopodobne co ta baba w tęczowej masce wygaduje. W dzisiejszym świecie w czasie postępu medycyny , można żyć i nieźle funkcjonować bez ręki czy nogi, a ona takim ludziom odbiera prawo do życia , w imię czego !!! Jakim prawem ta baba ocenia jakość czyjegoś życia. Jak nie daj Boże sama ulegnie wypadkowi. straci ręce czy nogi to zrobią jej eutanazję? (No bo jak można żyć bez rąk czy nóg ?). To jest skandal -obraza niepełnosprawnych osób i ich rodzin !!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 + 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.