Nowy nabytek MOSiRu / fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zakupił nowy sprzęt do dezynfekcji. Urzędnicy podkreślają, że organizacja imprez sportowych w czasie pandemii, to ogromne wyzwanie, a nowe urządzenia mają poprawić bezpieczeństwo.

Nowoczesny zamgławiacz ma skutecznie dezynfekować pomieszczenie o kubaturze około 150 m3 w ciągu 20 minut. Do dezynfekcji mniejszych pomieszczeń posłuży atomizator ręczny, również nowy nabytek MOSiR-u.

Reklama

– Oba urządzenia wykorzystują certyfikowaną technologię elektrochemicznie aktywowanej wody. Dzięki nim będziemy mogli przeprowadzać własnym sprzętem profesjonalną dezynfekcję naszych obiektów. Nowe urządzenia zostaną wykorzystane w pierwszej kolejności na lodowiskach Jantor 1 i 2, gdzie już w najbliższy weekend odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików w Łyżwiarstwie Figurowym. Jeśli ten sprzęt się sprawdzi i będą możliwości finansowe, postaramy się zakupić kilka kolejnych sztuk. Przydadzą się również po ustąpieniu epidemii – mówi Daniel Muc, dyrektor MOSiR-u.

MOSiR wydał na urządzenia 8 tys. zł.

Nowy sprzęt Bio ActiW, czyli technologię nebulizacji ultradźwiękowej w połączeniu z 100% naturalnym, bezpiecznym środkiem dezynfekcyjnym – elektrochemicznie aktywowaną wodą (nazywaną ECA, wodą elektrolizowaną lub EW).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
28 − 21 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.