Mamy dla was podwójne zaproszenie na koncert Andrzeja Piasecznego akustycznie. Wydarzenie to odbędzie się 22 października 2020 roku o godzinie 19:00 w Filharmonii Śląskiej ul. Sokolska w Katowicach.

Andrzej Piaseczny – jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat nagród publiczności – m.in. – Telekamery 2010,  Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multi platynowych płyt. Współpracował z czołówką polskiej sceny rozrywkowej, miedzy innymi Zbigniewem Wodeckim, Marylą Rodowicz, Robertem Chojnackim, Sewerynem Krajewskim, Janem Borysewiczem. Wylansował takie przeboje jak: „Budzikom śmierć”, „Prawie do nieba” „Wolność w nas”,  “Chodź, przytul, przebacz”, “Wszystko trzeba przeżyć” “Śniadanie do łóżka”.

Od 2008 roku artysta współpracuje z Sewerynem Krajewskim, z którym współtworzył m.in. płytę zatytułowaną „Spis rzeczy ulubionych”.  W roku 2017, pojawił się jego nowy, wyczekiwany album „O mnie, o tobie, o nas”

Mocnym atutem piosenek Andrzeja Piasecznego jest nie tylko to, że wpadają one w ucho, ale i to, że na koncertach towarzyszą mu znakomici instrumentaliści.

Bilety na koncert można nabyć tutaj

Konkurs trwa od dziś 08.10.2020 (czwartek) do 10.10.2020 (sobota) do godziny 13:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: „Kto jest organizatorem koncertu?”

Zwycięzcę ogłosimy w sobotę na naszym fanpage’u

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 28 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.