Reklama

Złodziej w centrum Katowic zabrał telefon jak swój. Chwilę wcześniej nagrały go kamery jak zakładał maseczkę. Do zdarzenia doszło na początku sierpnia, policja dzisiaj opublikowała nagranie.

„Do zdarzenia doszło 06 sierpnia 2020 r. w salonie jednego z operatorów telefonii komórkowej w centrum Katowic. Sprawca, wykorzystując nieuwagę pracownika salonu, zabrał z biurka telefon komórkowy o wartości ponad 3 tys. zł. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował monitoring” – informuje Maciej Bajerski z katowickiej policji.

Niestety, jakość nagrania nie jest najlepsza.

Osobom, które zgłoszą informacje w tej sprawie, policja gwarantuje anonimowość. Wszyscy proszeni są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr tel. 47 85 138 50, 47 85 138 85 lub pod adresem e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.