Otwarta Szafa / fot. Ekumeniczna Fundacja Bethlehem / Facebook
Reklama

„Otwarta Szafa” w Katowicach czeka na rzeczy. Nabiorą nowego życia i pomogą potrzebującym. W każdy wtorek można przynosić m.in. ubrania i inne rzeczy do punktu zbiórki przy ulicy Gliwickiej 81. Punkt prowadzi. Ekumeniczna Fundacja Bethlehem.

Rzeczy można przynosić we wtorki w godzinach od 9.00-18.00.  Rzeczy, które trafiają do „Otwartej Szafy” powinny być czyste i zadbane, by mogły trafić w kolejne ręce.

Reklama

Otwarta Szafa jest również punktem informacyjnym dla wszystkich potrzebujących pomocy z zakresu: porad prawnych, punktów noclegowych, doraźnych punktów pomocy medycznej, wsparcia psychologicznego, czy wskazania punktu wydawania bezpłatnych posiłków oraz miejsc aktywizacji dla seniorów oraz dzieci i młodzieży, a to wszystko przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Katowicach.

W Charytatywnym Punkcie Pomocy Rzeczowej znajduje się również tablica informacyjna dotycząca większych przedmiotów do wydania, np. mebli, wózków dziecięcych czy inwalidzkich, sprzętu AGD, RTV i innych, które można bezpłatnie nabyć.

Fundacja przypomina, że osoby odwiedzające Punkt, jak i biuro Fundacji, będą musiały posiadać maseczkę ochronną zasłaniającą usta i nos oraz przy wejściu dezynfekować ręce.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 + 19 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.