„Nikogo Nie Zostawimy – Wszystkich Nas Nie Zamkniecie” – pod tym hasłem w poniedziałek w Katowicach odbędzie się protest w Katowicach. O godzinie 19.30 zbiorą się osoby sprzeciwiające się represjom władzy w stosunku do obywateli.

Protest zaplanowano na ulicy Pocztowej w Katowicach, 10 sierpnia o godzinie 19.30. Organizatorem jest m.in. KOD – Śląskie.

„Nasilające się i absurdalne represje, szykany i niewspółmierne do wykroczeń kary wobec aktywistek i aktywistów mają nas zastraszyć… ale Nie, Nie, Nie
za każdą przesłuchiwaną studentką czy studentem czy szykanowanym aktywistą czy aktywistką, za każdą osobą dyskryminowaną ze względu na przynależność do mniejszości będziemy stać murem. Nikogo nie zostawimy bez wsparcia wobec pogardy, dyskryminacji czy represji. Jest nas więcej niż policji i wszystkich nas nie wyłapią” – piszą organizatorzy protestu na wydarzeniu facebookowym, które przygotowano w związku z protestem.

„Spotykamy się dla Margot i studentek/tów socjologii, nad którymi prokuratura pod dyktando Ordo Iuris nadal zamierza się znęcać wielogodzinnymi przesłuchaniami” – podkreślają organizatorzy.

Fanpage wydarzenia znajdziecie tutaj.

7 KOMENTARZE

 1. Margot to facet Michał Sz. który pobił człowieka i zniszczył mu samochód.
  Kogo wy chcecie bronić,rozumiem że waszym zdaniem można pobić kogoś tylko dlatego że ma inne poglądy?

 2. … też był kiedyś jeden “aktywista”, taki z wąsem, mówił że “nauka” potwierdza wyższość jednej rasy nad drugą. Mówił też, że eutanazja osób niepełnosprawnych to z “litości”, to nie morderstwo.

 3. Bezczeszczenie pomników to atak na pewne wartości, korzenie, fundamenty, które poważa pewna grupa osób, nie ważne czy mniejsza czy większa. prawda jest taka że to tęczowi są tu prowodyrem i agresorem, a tu aktywista nie jest już aktywistą, a terrorystą.

 4. Czyli wg Zielonego Zagłynbia wszyscy nieheteronormatywni mają siedzieć cicho jak od sasa do lasa dostają po łbach od kościoła, przez sejm po często środowisko w jakim się wychowują i akceptować plakaty ma furgonetkach mieszające kłamliwie ich z błotem? Nie napiszę, żebyś postawił się w ich sytuacji bo to pewnie za dużo dla ludzi co tak pier***lą w necie jak ty. Napiszę ci weź rozpęd sam wiesz co hahah!

  • Zielone Zagłynbie odpisał Ci merytorycznie, a po Twojej wypowiedzi widać, że stoisz w 1 rzędzie tej homo bojówki. Znam wiele osób homo, ale to są osoby, którym “postępowy zachód” nie wyprał mózgów. Wiodą spokojne życie z dala od tego całego szumu medialnego. Na pytanie co sądzą o LGBT, mówią że nie chcą mieć z tym nic wspólnego, bo większość ludzi z tego grona wymaga ostrego leczenia psychiatrycznego. Nie chcą chodzić w jednym rzędzie z gejami, co się na smyczach prowadzają i udają psy, nie chcą chodzić również z lesbijkami, które profanują wartości i symbole katolickie. Na swoje ataki LGBT dostają pieniądze z różnych stowarzyszeń, które zazwyczaj są zarejestrowane za granicą. A co do bandyty Michała Sz. to powinni wszędzie powtarzać, że to jest facet i tak natura go obdarzyła. Bo jak pozwolimy sobie wejść na głowę, to za chwilę po ulicach będą chodzić Napoleon, Jan III Sobieski, Juliusz Cezar i inni, którzy będą się domagać przywrócenia na tron.

 5. Samochód, który od miesięcy szerzy kłamstwa i obraża ponad 2 mln Polaków. Naprawdę to takie dziwne, że ludziom puszczają nerwy, gdy codziennie słyszą, że są chorzy, że są pedofilami? Czy to dobre zachowanie? Oczywiście, że nie, ale nie był to bezpodstawny atak agresji, czy zwykle wandalizm. Trochę zrozumienia i empatii

  • Twierdzisz, że w Polsce żyje 2 mln ludzi LGBT? Wydaje mi się, że chciałaś napisać 0,2 mln. Wyłączając emerytów i dzieci wyszłoby z tego, że co 9ty Polak jest odmiennej orientacji. Wiem, że kiedyś naczelny homo Biedroń powiedział, że w Polsce żyje 2 mln osób LGBT, ale na to nie ma żadnego potwierdzenia. Gdyby rzeczywiście tak było to myślę, że byłyby dużo większe rozróby, a nie te śmieszne zbiorowiska po kilkadziesiąt, no może kilkaset osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 + 30 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.